Информация к новости
  • Переглядiв: 596
  • Автор: julia
  • Дата: 1-09-2022, 07:11
1-09-2022, 07:11

Матеріально-технічне забезпечення ЗДО

Категорiя: Прозорiсть та iнформацiйна вiдкритiсть ЗДО

Матеріально-технічне забезпечення закладу, необхідне для виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти

Харчоблок: забезпечений 2-ма електроплитами, жаровою шафою, електром’ясорубкою стаціонарною та побутовою, електробойлером, 100 % забезпечений посудом.
Пральня: оснащена пральними машинами та прасками.
Групи: повноцінно забезпечені твердим інвентарем, тобто стільцями, столами, шафами, ліжками, шафами для роздягання в роздягалках; посудом столовим; м’яким інвентарем на 100 %.
Методичний пункт оснащений комп'ютером, ноутбуком з доступом до інтернету та смарт-телевізором для успішного впровадження програми "Впевнений старт"

Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному закладі здійснюється відповідно до Закону України “Про дошкільну освіту”, наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти» від 19.12.2017 №1633

1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Важливим аспектом функціонування дошкільного закладу є стан приміщення, території, групових кімнат. Територія закладу і розташовані на ній приміщення (приміщення закладу, господарчі приміщення з овочесховищем) відповідають санітарним нормам, Державним будівельним нормам України та утримуються в належному стані. Дошкільний заклад побудований у 1988 році, розташований у двоповерховій споруді з проектною потужністю на 120 дітей.

Загальна площа території закладу – 1,5 га. Територія навчального закладу озеленена, має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий майданчик, на якому встановлено тіньовий навіс та ігрове обладнання.

У ДНЗ функціонують: 4 групових приміщень, кабінет завідувача, методичний кабінет, музична, спортивна зала, медичний блок: кабінет медичної сестри, ізолятор; кабінет завгоспа, харчоблок, комора харчова, пральня. У дошкільному навчальному закладі створені належні умови для навчання та виховання дітей: кожна вікова група має окреме приміщення, в якому обладнано ігрову, спальну, гігієнічну кімнату та роздягальню.

Кількість приміщень:

1. Навчальні: – 4 групових приміщень, з них 2 групи на І поверсі, 2 групи на ІІ поверсі; музична зала - на І поверсі, спортивна зала – на ІІ поверсі. Технічний стан задовільний.

2. Підсобні: – комора для м’якого інвентарю – 1 приміщення (І поверх); – харчоблок – 1 приміщення (І поверх); – комора харчова – 2 приміщення (І поверх); – пральня з прасувальною – 2 приміщення (І поверх); – санвузол – 1 приміщення (І поверх). Технічний стан задовільний.

3. Адміністративні приміщення: – кабінет завідувача – 1 приміщення, – методичний кабінет – 1 приміщення, – конференц-зала – 1 приміщенння, – кабінет завгоспа – 1 приміщення, – кабінет медичної сестри – 1 приміщення, – ізолятор – 1 приміщення. Технічний стан-задовільний.

Всі приміщення закладу мають сучасний естетичний вигляд. Повноцінно функціонує музична зала для свят, розваг, занять музики; обладнано методичний кабінет.

У закладі дотримується принцип ізоляції груп одна від одної, групове приміщення для дітей раннього віку розташоване на першому поверсі і має окремий вхід. Системи водопостачання із власного трубчастого колодязя, опалення централізоване, в робочому стані.

У дошкільному навчальному закладі ведеться постійна та планомірна робота щодо матеріально – технічного забезпечення.

АНАЛІЗ ТА ТЕХНІЧНИЙ СТАН БУДВЕЛЬ

Всі приміщення на І та ІІ поверхах сполучаються коридорами. У будівлі закладу є окремі входи для вісх груп. 2 входи до службових приміщень (харчоблоку, ізолятору). Загальна кількість віконних блоків у закладі 62, кількість замінених віконних блоків на енергозберігаючі 7. Загальна кількість зовнішніх дверних блоків у закладі 10, кількість замінених зовнішніх дверних блоків на енергозберігаючі 4. Матеріал підлоги – лінолеумне покриття, плитка керамічна.

Харчоблок знаходиться на першому поверсі. Приміщення харчоблоку має площу – 27,9 м2. . Харчоблок укомплектовано необхідним технологічним електрообладнанням, забезпечено системами гарячого, холодного водопостачання, каналізації. Комора для зберігання продуктів облаштована стелажами для зберігання круп, трьома побутовими холодильниками, вагами. Стан харчоблоку та його допоміжних приміщень – задовільний, відповідає санітарно – гігієнічним вимогам.

Для довгострокового зберігання овочів є спеціальне приміщення (овочесховище), яке знаходиться на території закладу та має задовільний стан, бо щороку готується до належного зберігання овочів під час зимового періоду.

Пральня розташована на першому поверсі. У пральні обладнані два зали: зал для брудної білизни та чистий зал – для сушіння та прасування чистої білизни. Стан приміщення та обладнання задовільний.

Каналізація, водопостачання, опалювальна система дошкільного навчального закладу перебувають у належному стані. Каналізація будівлі: на вигріб. Санітарно-технічний стан системи каналізації задовільний.
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.