У закладі створені певні умови щодо доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами. Заклад оснащений пандусом з поручнями, є контрастні обмежувальні смуги на сходах обох поверхів.
Організовано безперешкодний доступ до будівель, можливе безпроблемне пересування на візку по території закладу, доступний заїзд до приміщення: відсутні пороги, наявне означення місцезнаходження. Інформація про умови доступності приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення розміщена у місці, доступному для візуального сприйняття дорослим, що супроводжує дитину.

Головний принцип інклюзивного навчання
перебування дитини з певними порушеннями в масовій дошкільній групі, оволодіння нею знаннями, вміннями та навичками нарівні із здоровими однолітками;
соціально – медико – педагогічний супровід дітей;
забезпечення належних умов для навчання, виховання, корекційно – компенсаторної роботи (матеріально – технічне, кадрове, фінансове забезпечення.
Інклюзивний підхід
Створення таких умов, за яких діти мають однаковий доступ до освіти, у тому числі діти з особливими потребами, які перебувають в масовій дошкільній групі. Водночас, усі діти в таких умовах краще адаптуються до навколишнього середовища, оволодівають соціальними навичками, почуваються більш самостійними, потрібними в суспільстві.
Переваги інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами
Завдяки цілеспрямованому спілкуванню з однолітками поліпшується:
моторний;
мовний;
соціальний;
емоційний
розвиток дитини.
Ровесники відіграють роль моделей для дітей з особливими освітніми потребами.
Оволодіння новими вміннями та навичками відбувається функціонально.
Навчання проводиться з орієнтацією на здібності та інтереси дітей.
У дітей є можливість для налагодження дружніх стосунків з ровесниками.