ПОРЯДОК подання та розгляду заяв, а також реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування) в ЗДО (ясла-садок) «Казка»

ПОРЯДОК  подання та розгляду заяв, а також  реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування) в ЗДО (ясла-садок) «Казка»

Читати повністю

Правила поведінки здобувачів освіти в ЗДО (ясла-садок) «Казка»

Правила поведінки здобувачів освіти в  ЗДО (ясла-садок) «Казка»

Читати повністю

ПЛАН ЗАХОДІВ, спрямованих на запобігання та протидії булінгу (цькування) в ЗДО (ясла-садок) «Казка» на 2021 – 2022 н. р.

ПЛАН ЗАХОДІВ,  спрямованих  на запобігання та протидії булінгу (цькування)  в ЗДО (ясла-садок) «Казка» на 2021 – 2022 н. р.

Читати повністю

План заходів з протидії булінгу

План заходів з протидії булінгу

Читати повністю

Алгоритм дій закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка» у випадку виникнення булінгу

Алгоритм дій
закладу дошкільної освіти (ясла-садок)
«Казка» у випадку виникнення булінгу

1. Якщо педагог, інші працівники, батьки чи учасники освітнього процесу стали свідками, то вони мають повідомити керівника закладу незалежно від того, чи поскаржилась жертва булінгу чи ні.
2. Після отримання звернення дитини, відповідна особа інформує керівника закладу освіти у письмовій формі (заява) про випадок боулінгу.
3. Керівник закладу розглядає таке звернення та з’ясовує усі обставини булінгу. Надалі він скликає засідання комісії з розгляду випадків булінгу та окреслює подальші дії. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор закладу зобов’язаний повідомити уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.
4. До складу комісії входять: педагоги, батьки постраждалого та «булера» (за згодою), керівник закладу та інші зацікавлені особи.
5. У разі якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг, а постраждалий не згоден з цим, то він може одразу звернутись до органів Національної поліції України.
6. За будь-якого рішення комісії керівник закладу забезпечує психологічну підтримку усім учасникам випадку.

Алгоритм дій  закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка» у випадку виникнення булінгу

Читати повністю