Информация к новости
  • Переглядiв: 697
  • Автор: julia
  • Дата: 16-09-2016, 18:04
16-09-2016, 18:04

Олімпійський тиждень!

Категорiя: Новини

Вже стало доброю традицією розпочинати новий навчальний рік у навчальних закладах міста з проведення заходів спортивної тематики, тому, відповідно до листа Сумського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ від 22.08.2016 № 241, згідно з Положенням про Всеукраїнський олімпійський урок, з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнівської молоді фізичного і морального здоров'я, залучення до занять фізичною культурою і спортом якомога більшої кількості дітей та юнацтва, у зв’язку із затвердженням заходів щодо відзначення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня у 2016 році у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Казка» було проведено в період з 05 по 13 вересня 2016р. спортивно-масові та виховні заходи щодо відзначення Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня.

Олімпійський тиждень!


Свою діяльність педагоги організували з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей своїх вихованців, пропонуючи їм доступні, цікаві та захоплюючі форми роботи. Серед яких були: рухливі ігри, естафети, вправи ранкової гімнастики та гімнастики пробудження після сну, пішохідні переходи, розваги, ходьба по доріжкам здоров’я та ін.
Так, молодша група, на чолі з вихователем Гончаровою Світланою Анатоліївною відточували свою майстерність під час виконання гімнастичних етюдів з предметами та без предметів, де малюки мали змогу потренуватися у гнучкості та пластичності виконання вправ.
Вихованці середньої групи разом з вихователем Скрипаль Іриною Михайлівною, поринули у незвіданий світ пригод, де лише за умови виконання певного спортивного завдання, змогли відправитися у подальшу путь під час пошуку скарбів древніх поселень.
Цікавим видався і Олімпійський тиждень для дошкільнят старшої групи. Разом з вихователем Кримець Людмилою Василівною, діти грали у найулюбленіші та найцікавіші рухливі ігри, виконували елементи акробатики та гімнастики, відточували свою майстерність у пролізанні в обруч, киданні торбинок із піском на дальність, ходінні по гімнастичній лаві та ін. А з вихователем Артюх Наталією Павлівною, дітлахи поринули у чарівну країну пригод, в якій жили-були дві команди з своїми капітанами та боролися за кубок першості у силі, спритності та витривалості. Учасники команд брали участь у естафетах, у яких звичайно перемогла дружба! Найбільше запам’ятався діткам майстер-клас із їзди на велосипеді, де діти побачили, почули та навчилися основним правилам їзди на цьому екологічно-чистому виді транспорту, адже недаремно Герберт Джордж Уеллс сказав: «Коли я бачу дорослу людину на велосипеді, я не втрачаю надію в майбутнє людської раси», адже саме діти є нашим світлим та довгоочікуваним майбутнім, і лише формування гармонійно розвиненої особистості, виховання здорового духу у здоровому тілі, зможе пізніше показати позитивний результат.
Не втрачаймо ні хвилини, починаємо займатися спортом уже сьогодні, прагнемо до гармонії душі і тіла, адже недаремно В.А.Сухомлинський висловив таку важливу думку: «Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного»!

Олімпійський тиждень!

Олімпійський тиждень!

Олімпійський тиждень!

Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.