Одне з основних завдань нашого дошкільного закладу – зміцнення здоров’я та емоційного благополуччя дітей. Саме тому педагогічний колектив разом з батьками вихованців дбає про створення всіх необхідних умов для проведення літнього оздоровчого періоду. Так, проводиться різноманітна робота з оздоровлення малюків: максимальне перебування на свіжому повітрі, ходьба босоніж по траві та доріжках здоров’я, проведення ігор з піском та водою, психогімнастики, ранкової гімнастики, розвивальних заходів та спортивних ігор на вулиці.
![Літньо-оздоровчий період 2014 р. Літньо-оздоровчий період 2014 р.](/uploads/posts/2014-09/1411307310_dsc02069.jpg)
![Літньо-оздоровчий період 2014 р. Літньо-оздоровчий період 2014 р.](/uploads/posts/2014-09/1411307381_izobrazhenie-401.jpg)
![Літньо-оздоровчий період 2014 р. Літньо-оздоровчий період 2014 р.](/uploads/posts/2014-09/1411307408_izobrazhenie-402.jpg)
![Літньо-оздоровчий період 2014 р. Літньо-оздоровчий період 2014 р.](/uploads/posts/2014-09/1411307377_izobrazhenie-425.jpg)