Информация к новости
  • Переглядiв: 1 127
  • Автор: julia
  • Дата: 21-08-2015, 23:08
21-08-2015, 23:08

Хоч малі ми українці, Та вже добре знаємо, Що край рідний – Україна, І її кохаємо!

Категорiя: Новини

Хоч малі ми українці, Та вже добре знаємо, Що край рідний – Україна, І її кохаємо!

Серед усіх земель, сере усіх країн для кожного найдорожче та найрідніше місце те, де він народився, де провів своє дитинство, де проминули найкращі роки життя. Для кожного з нас слово «Батьківщина», «Україна» звучить гордо та урочисто, але в той же час лагідно та тепло, а хто ж як не діти вносять у наше життя той трепет, душевність та невимушеність!
Вже стало доброю традицією відзначати День Незалежності України у стінах ДНЗ (ясла-садочка) «Казка». Цей рік не став винятком, і знову браві українці взялися до справи!

Хоч малі ми українці, Та вже добре знаємо, Що край рідний – Україна, І її кохаємо![/center]


Святкове дійство розпочалося зі слухання державного гімну. Маленькі дошкільнята, як справжні патріоти своєї держави, урочисту пісню слухали поклавши тендітні рученята на палахкотливі серця, що билися в такт дзвінкоголосій музиці. Кожен із присутніх: і дорослих , і дітей, був зодягнутий в український національний одяг – вишиту сорочку, і недаремно, бо кожен вихованець знає, яке значення вишита сорочка має для українців, як охороняє від хвороб, як оберігає від усього злого та лихого, як захищає від туги та недолі. Тож, діти поділилися своїми знаннями, розповівши про цей вид ремесла, погравши у гру з віночком із квітів, виконавши пісні на патріотичну тематику.Продовженням свята став конкурс читців рідного слова, де вихованці старшої та середньої групи змогли розповісти вивчені вірші, продемонструвати рівень розвитку звуковимови та дикції, зв’язного мовлення, вміння вчасно брати дихання між віршованими рядочками.

Хоч малі ми українці, Та вже добре знаємо, Що край рідний – Україна, І її кохаємо![/center]

Хоч малі ми українці, Та вже добре знаємо, Що край рідний – Україна, І її кохаємо!


Хоч малі ми українці, Та вже добре знаємо, Що край рідний – Україна, І її кохаємо![/center]


Особливого значення набула кульмінація дійства – приготування малюнків-подарунків та сувенірів воїнам АТО. Майже кожну родину у кожному українському місті та селі зачепили своїми крилами оті невимовно тяжкі та несправедливі події, тому, з великим ентузіазмом, батьки та діти залучилися до збору предметів першої необхідності для солдатів. Кожна родина приготувала сувеніри, зроблені своїми руками, які будуть підтримувати моральний дух у бійців, що охороняють цілісність кордонів нашої держави.Плавним продовженням дійства став парад вишиванок на території подвір’я ДНЗ. Красиво зодягнені, горді та готові до нових подвигів рушили діти стежками рідного навчального закладу. Кожному хотілося продемонструвати оригінальність вишитої сорочки та своє вміння її носити з гордістю за Україну!


На завершення, вихователі провели комплексні навчально-виховні заходи у природі на народознавчу та патріотичну тематику: Ткаченко Яна Анатоліївна (ІІ молодша група) «Тобі мій найперший віночок!»;
Кримець Людмила Василівна (середня група) «Які у горобинки чарівні намистинки»; Артюх Наталія Павлівна (середня група) «Чорнобривців насіяла мати…»; Соловей Олена Олексіївна (старша група) «Мама вишила мені нитками сорочку…».
Тож, недаремно народознавчий аспект є головним у діяльності нашого навчального закладу! Любіть свою країну, її традиції та побут, шануйте звичаї, плекайте мову, не забувайте про своє коріння!Хоч малі ми українці, Та вже добре знаємо, Що край рідний – Україна, І її кохаємо!

На околиці Лебедина є садочок «Казка»,
Де панує повсякчас доброта та ласка.
І працюють в ньому педагоги щирі,
Доброзичливі до всіх, творчі та умілі.
За минулії роки багато зуміли,
Малюків патріотизму змалечку навчили,
Щоб народ свій поважали, країну любили,
Не давали напоталу, щоб її гнобили,
Поважали свій народ і землю родючу,
І хатинку білесеньку, і сім’ю співучу!
Щоб були веселі всі на світі діти,
Щоб змогли всі в щасті та у мирі жити!
І змогла сказати гордо: «Мій дім – Україна!»,-
Кожна мати й кожен батько, й кожна дитина!
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.