Информация к новости
  • Переглядiв: 896
  • Автор: julia
  • Дата: 9-05-2015, 16:40
9-05-2015, 16:40

Працює по-новому!

Категорiя: Наші напрацювання

Праця педагога складна та неординарна. Кожного дня вчителі та вихователі піклуючись про діток віддають їм частинку своєї душі, бажають навчити їх доброму та вічному, шукаючи при цьому щось нове, цікаве, те, що раніше не використовувалося, те, що могло б принести дітям задоволення та радість.
Нещодавно до стін нашого навчального закладу завітали представники преси від газети «Будьмо разом!», щоб поспілкуватися з педагогами та донести людям на сторінках видання інформацію про їх нелегку працю.
Цитуємо статтю з газети «Будьмо разом!» за 16 квітня 2015 року:
« Спочатку Наталя мріяла бути вчителем, тому й закінчила Лебединське педагогічне училище за спеціальністю «вчитель початкових класів», а згодом - педуніверситет за спеціалізацією «вчитель української мови та літератури». Але доля привела її в дитячий садок «Казка», і молодий педагог здобуває другу спеціальність в педучилищі – вчитель з дошкільного виховання. Ось уже 10 років Наталія Артюх опікується «чомусиками» та «непосидючками», прищеплює їм любов до рідного краю, вчить пізнавати світ. Наталія Павлівна у своїй роботі використовує сучасні новітні технології та підходи у вихованні. Відшукує педагогічні новинки і використовує їх на практиці. Так, скажімо, веде гурток з нетрадиційних видів художньої праці та малювання. З маленькими вихованцями із звичайної пряжі для в’язання виготовляють справжні картини, а ще - із круп, піску, природних матеріалів. Діти люблять малювати пальчиками, долоньками, кулачками, патичками. А від малювання піском на спеціальній дошці з підсвіткою вони просто у захваті. В роботі Наталія Павлівна активно застосовує музейну педагогіку, разом з колегою створили у групі міні-музей. Вихователь підкреслює, що в звичайному музеї до експонатів, зазвичай, торкатися забороняється, а в міні-музеї діти можуть кожний експонат добре роздивитися, доторкнутися до нього. Також вихованці Наталії Павлівни дуже люблять спостерігати за природою і у них на підвіконні - справжня міні-грядка. Діти з цікавістю спостерігають, як з маленької насінинки з’являються перші паростки зелені та овочів. А ще залюбки поливають кумедних травничків, у яких замість чубчиків росте травичка. Про свою роботу педагог із захопленням може розповідати годинами. Але все це було б неможливо, говорить Наталія Артюх, без матеріальної допомоги батьків, підтримки колективу, особливо вихователя Людмили Кримець та помічника вихователя Світлани Шпігунової та завідувачки закладу Валентини Костирки. Тож у такій дружній атмосфері працюється легко та цікаво, особливо, коли любиш свою роботу. А ще Наталя – гарна дружина та мама. Разом з чоловіком Сергієм виховують чудову донечку. Аня – вихованка старшої групи дитсадка «Казка» та готується до школи.
[/center][center]Працює по-новому!

Наталя МАТВЄЄВА.»
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.