Информация к новости
  • Переглядiв: 827
  • Автор: julia
  • Дата: 1-04-2015, 14:57
1-04-2015, 14:57

Методичний тиждень 2014 р.

Категорiя: Наші напрацювання

У листопаді місяці в ДНЗ (ясла-садок) відбувся методичний тиждень. Кожен вихователь мав можливість поділитися досвідом з колегами, запропонувати новітні технології в галузі навчання та виховання дошкільників. На розсуд гостей було запропоновано навчально-виховні заходи, що мали на меті показати застосування інноваційних технологій у діяльності педагогів.
Так, з великою цікавістю вихователі міста спостерігали за реалізацією такої інноваційної технології, як піскова анімація та терапія, бо пісок – це та чарівна матерія, з якою діти можуть творити, фантазувати, висловлювати свої думки, розвивати сенсорні та тактильні відчуття. Під час роботи з піском все в руках творця, немає нічого, що не можна змінити, діти релаксують, отримують масу позитивних вражень та емоцій. Діти самі можуть бути творцями казки, яка оживає під їхніми руками, причому її зміст може змінюватися протягом гри декілька разів. Отже, піскова терапія для дітей – це ігровий спосіб розповісти про свої проблеми, показати свої страхи та позбутись їх, подолати емоційне напруження, адже гра для дитини - це необхідна, природна та улюблена діяльність

З неабияким задоволенням спостерігали педагоги міста і за маленькими українцями середньої групи. Одягнені в національні костюми, вони давал характеристику рідній мові, висловлювали власні думки про те, якою є та якою має бути наша держава, під веселу музику передавали один одному український віночок, вчилися купувати й продавати предмети національного вбрання, подарували присутнім народні пісні, ігри, танці.
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.