Информация к новости
  • Переглядiв: 896
  • Автор: julia
  • Дата: 21-04-2015, 20:35
21-04-2015, 20:35

Методичне об'єднання вихователів старших груп

Категорiя: Наші напрацювання

Місяць квітень для усього українського народу знаменний низкою релігійних свят, яких із нетерпінням чекають як дорослі , так і малята. Завершенням циклу пасхальних свят для дітей старшої групи «Дзвіночки» стало проведення методичного об’єднання для вихователів старших груп на базі нашого дошкільного навчального закладу. Вихователь Бондаренко М. Д. мала на меті продемонструвати колегам готовність дітей до навчання у школі, шляхом виконання завдань з різних розділів програми.
Методичне об'єднання вихователів старших груп

Навчально-виховний захід на тему: «Друга у біді не кинем, допоможем Буратіно» розпочався приходом у гості до дітей казкового героя Буратіно (у виконанні вихователя Ткаченко Я. А.), що потребував допомоги, адже нічого не знав, що слід робити у школі!
Методичне об'єднання вихователів старших груп

З великою радістю та захопленням діти допомагали Буратіно виконувати завдання із чарівної скрині країни Усезнанії, а саме: лічили у прямому та зворотньому напрямку, розповідали вірші, складали речення за схемою, виконували звуковий аналіз слів, пояснили значення національних та народних символів, розповідали прислів’я та приказки про них, пригадали традиції святкування Пасхи та пов’язаних із нею обрядів. За кожне правильно виконане завдання діти отримували кольоровий ключ з брелоком – геометричною фігурою, одночасно закріплюючи знання про кольори, форми та геометричні фігури.
Цікавинкою для дітей стала музична пауза, де діти під пісеньку про Буратіно виконали запальний таночок.
Методичне об'єднання вихователів старших груп

На закріплення знань про Пасху вихованцям було запропоновано виконати рельєфну аплікацію яєць-писанок з пластиліну на білому аркуші.
Непомітно сплинув час, і маленькі дослідники виконали всі завдання та зібрали всі ключі. Підбираючи ключ до відповідного замка, діти змогли відчинити скриню з подарунком для Буратіно – Букварем, який безсумнівно допоможе йому та й діткам під час навчання у школі!
Методичне об'єднання вихователів старших груп
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.