Информация к новости
  • Переглядiв: 1 440
  • Автор: julia
  • Дата: 2-11-2018, 15:24
2-11-2018, 15:24

Як уникнути ГРВІ: 6 порад

Категорiя: Сторінка медичної сестрі

Як не захворіти в сезон застуд: 6 простих правил

Сьогодні ми поговоримо про прості заходи профілактики, які допоможуть батькам вберегти своїх дітей від хвороб в сезон застуд і грипу.
«От би літо було завжди, температура не нижче +20 градусів», - подумає кожен житель нашої країни. Тоді ми б ходили в шортах і футболках, не було б ніяких інфекцій і простуд. І це, мабуть, один з головних стереотипів щодо хвороб: насправді застудитися можна і в +35.
Наближається зима, і саме час повторити прості правила, щоб не потрапити під епідемію застуд і грипу. Ми підготували шість дієвих порад для батьків, які допоможуть розвинути імунітет у дітей.

1. Пам'ятайте про вітаміни
Професійні спортсмени перед початком сезону пропивають курс вітамінів, щоб організм рівномірно був наповнений потрібними мінералами і мікроелементами. Так як навантаження протягом тривалого часу завжди на високому пульсі, імунітет іноді не справляється, і тому вітаміни - найкраще підживлення організму.
Завдяки сучасній медицині вже існують вітаміни, які можна давати дитині з трьох місяців. Тому бажано заздалегіть подбати над вітамінним комплексом для малюків.

2. Захищайте слизову носа
Жителям мегаполісів важливо пам'ятати про те, що більшість бактерій передаються повітряно-крапельним шляхом.
Нескладне, але ефективне правило - промивання слизової носа після кожного відвідування місць скупчення людей.
Ця легка процедура, до якої бажано привчити дітей, так само як і до миття рук, допоможе скоротити на 50-60% ризик захворювань респіраторними інфекціями.

3. Подружіться з морською сіллю
Намагайтеся берегти горло і не допускати переохолодження, наприклад, виключіть пиття холодної води, те саме і з морозивом. Але захистити від улюблених дитячих ласощів, морозива, дитину практично неможливо.
Привчайте дітей до старовинного бабусиного рецепту: полоскання горла розчином морської солі щовечора в холодну пору року.
Якщо перетворити цей процес у гру, то дитині буде весело, батьки виключать негативне ставлення малюка до полоскання, наприклад, можна купити гарну склянку з улюбленим героєм мультфільмів.

4. Краща профілактика застуди - провітрювання приміщення
А що робити, якщо в будинку вже хворіють родичі і є великий ризик заразити дитину?
Найефективніший спосіб, який допоможе захистити дитину від інфекції і мінімізувати шанси захворіти, - провітрювання приміщення і вологе прибирання.
Поставте будильник кожну годину для провітрювання на 10-15 хвилин.
Щовечора проводьте вологе прибирання зі спеціальними засобами.

5. Одяг відповідно до погоди
Головний секрет уникнути застуд - одягатися відповідно до погоди. Дуже часто діти перегріваються і в підсумку застуджуються від подуву вітру.
Тому потрібно адекватно підходити до температури на вулиці.

6. Спорт і ще раз спорт
Регулярні заняття спортом на 100% зміцнять імунітет дитини і допоможуть легше пережити сезон застуд. Найефективніший спосіб допомогти дитині «подружитися» зі спортом - поговорити з малюком, зрозуміти, які заняття підходять під його темперамент і характер, подивитися різні змагання по телевізору, дізнатися, що подобається.
Решта 50% успіху - це професійний тренер, який втягне малюка в заняття і допоможе сформувати міцне здоров'я.
Бережіть себе і своїх дітей!
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.