Информация к новости
  • Переглядiв: 448
  • Автор: julia
  • Дата: 3-01-2017, 18:37
3-01-2017, 18:37

Колектив однодумців

Категорiя: Наші напрацювання

Колектив однодумців

Вся робота педагогічного колективу ДНЗ спрямована на розв’язання завдань:
- Охорона та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дошкільників.
- Патріотичне виховання.
- Екологічне виховання.
- Формування основ здорового способу життя.
- Комунікативно – мовленнєвий розвиток особистості.
Пріоритетним напрямком роботи ДНЗ вважається «Інтелектуально – розвивальний напрямок формування особистості дошкільника».
Реалізація завдань, поставлених перед педагогічним колективом ДНЗ вирішувалася шляхом проведення педагогічних рад, тематика яких актуальна і важлива, відповідає основним завданням річного плану.
Вся робота педагогічного колективу ДНЗ узгоджується з тематикою місячників:
- Вересень – місячник з практичної діяльності;
- Жовтень – охорона праці, ОЖД, ТБ;
- Листопад – морально – правове виховання;
- Грудень – мово рідна, слово рідне;
- Січень – робота з родинами вихованців;
- Лютий – місячник з екологічного виховання;
- Березень – робота з обдарованими дітьми;
- Квітень – місячник з ТО, ОП, ПБ, ОЖД;
- Травень – безпека дорожнього руху.
Для реалізації змісту навчального плану у дошкільному закладі працює творчий педагогічний колектив, який налічує 12 педагогів, з них: музичний працівник – 1; 10 педагогів мають вищу освіту, середню спеціальну освіту має 1 педагог.
Дошкільний навчальний заклад організовує навчально – виховний процес за пріоритетними напрямками роботи – це модернізація змісту освіти, орієнтація на системний розвиток особистості, створення умов для рівного доступу якісної дошкільної освіти.
Особлива увага приділяється збереженню та зміцненню здоров’я дітей. Ігрове дійство, покладене в основу кожного заняття, дає можливість розширити коло виховних завдань і поєднати фізичний розвиток з поглибленням валеологічних та екологічних знань дітей.
Підвищенню рівня професійної компетентності педагогів сприяла раціональна організація структури методичної роботи, зміст якої був спрямований на розв’язання проблем впровадження в практику роботи інноваційних методик навчання та розвитку.
Працюючи у тісному контакті з родинами вихованців, педагоги ДНЗ проводять консультативно – просвітницьку роботу, яка сприяє підвищенню психолого – педагогічної культури батьків, кращому розумінню мети тих заходів, які проводяться у ДНЗ.
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.