Информация к новости
  • Переглядiв: 846
  • Автор: julia
  • Дата: 2-07-2018, 17:27
2-07-2018, 17:27

Річний звіт завідувача ДНЗ

Категорiя: Наші напрацювання

Протокол
загальних зборів (конференції) педагогічного колективу,
батьківського комітету та громадськості
Лебединського дошкільного навчального закладу
(ясла - садок) «Казка»


29.06.2018 року
Голова зборів – Бондаренко Марія Дмитрівна – вихователь.
Секретар – Артюх Наталія Павлівна – вихователь.
Присутні: 20 працівників, 32 батьків.
Усього 52 чоловік.

Порядок денний
1. Звіт завідувача Костирки Валентини Григорівни « Про роботу керівника дошкільного навчального закладу (ясла - садок) «Казка» у 2016 – 2017 навчальному році»:
1.1. Звіт завідувача ДНЗ.
1.2. Відповіді завідувача ДНЗ на запитання.
1.3. Обговорення звіту завідувача ДНЗ.
2. Звіт голови батьківського комітету дошкільного навчального закладу по питанню використання коштів благодійної батьківської допомоги за 2017 – 2018 навчальний рік.
2.1. Відповіді голови батьківського комітету на запитання.
3. Голосування.
4. Прийняття рішення загальних зборів.

Слухали:
Костирку Валентину Григорівну, завідувача ДНЗ «Казка», ознайомила присутніх із нормативно – правовою базою діяльності ДНЗ, головною метою дошкільного закладу.
Валентина Григорівна повідомила про кількість, комплектацію та наповнюваність груп відповідно до віку дітей. Відмітила , що озеленена територія дитячого садка поділена на 5 укомплектованих відповідно до санітарно – гігієнічних норм та правил безпеки життєдіяльності дітей майданчиків, є спортивний майданчик, ігровий комплекс «Котигорошко», квітники.
Завідувач розповіла про облік дітей дошкільного віку, які проживають на території мікрорайону, що налічує 38 вулиць і провулків. Додала, що всі діти , яким на 1 вересня 2017 року виповнилось 5 років, були охоплені різними формами дошкільної освіти. Для батьків, які вирішили виховувати дитину самостійно, був організований консультпункт.
Костирка Валентина Григорівна звернула увагу на те, що навчально – виховний процес забезпечують 27 працівників, з них 12 педагогів. Зазначила якісний склад педагогічних працівників за рівнем освіти та наслідком атестації. Також детально зупинилася на досягненнях дитячого садка.
Валентина Григорівна проінформувала присутніх про пріоритетні напрямки освітньої роботи у минулому навчальному році, форми методичної роботи. Наголосила, що педагогічний колектив закладу постійно працював над створенням єдиного методичного простору з інноваційною діяльністю вихователів.
Значна увага в закладі приділяється підготовці дітей старшого дошкільного віку до шкільного навчання , дотримання наступності між дошкільним навчальним закладом та початковою ланкою загальноосвітньої школи. Для успішного навчання в школі у дітей сформовані навчальні вміння та навичками.
Завідувач детально охарактеризувала роботу вихователів та музичного керівника. Зазначила, що їхня діяльність спрямована на максимальний прояв природних здібностей дітей з їх попереднім вивченням, на творчий розвиток і становлення особистості кожної дитини з урахуванням її бажань, інтересів і здібностей при збереженні права кожного на свій власний унікальний шлях розвитку.
З метою своєчасного виявлення обдарованості, розвитку природних задатків дитини, загальних і спеціальних здібностей, активізації дитячої творчості в закладі працюють гуртки «Веселі нотки» (музичний), «Умілі руки», «Драматичний».
Костирка Валентина Григорівна розкрила питання медичного обслуговування та організації харчування дошкільнят, зазначивши , що в закладі створені всі необхідні умови для якісного медичного обслуговування і проведення лікувально - профілактичної та просвітницької роботи з дітьми і батьками.
Завідувач озвучила види робіт щодо покращення навчально – матеріальної бази, виконаних протягом 2017 – 2018 навчального року та кошти, витрачені на них. Вказала на проблеми,що потребують батьківської допомоги у їх вирішенні.
Виступили:
Калініченко Світлана Володимирівна, мама вихованки групи «Дзвіночки», яка подякувала колективу дитячого садка за підготовку та проведення музичних свят, участь у різних громадських заходах.
Пільгуй Ольга Іванівна , мама вихованки групи «Сонечко», подякувала колективу за постійне дотримання санітарно – гігієнічних норм у дошкільному закладі, за чистоту і порядок, як у приміщенні так і на території ДНЗ.
Вирішили:
Звіт завідувача Костирки Валентини Григорівни перед колективом, батьками , громадськістю про роботу дошкільного навчального закладу в 2017 – 2018 навчальному році взяти до відома. Оцінити діяльність Костирки Валентини Григорівни як задовільну. Голосували одноголосно.

Слухали:
Карпенко Галину Станіславівну, голову батьківського комітету дошкільного навчального закладу, яка прозвітувала про використання коштів благодійної батьківської допомоги за 2017 – 2018 навчальний рік.
Від себе особисто і батьків групи «Дзвіночки» подякувала і побажала успіхів колективу дитячого садка, адміністрації закладу.
Виступили:
Пивоварова Інна Володимирівна , голова батьківського комітету групи «Колобок», яка прозвітувала про об’єми виконаних робіт в групах та ігрових майданчиках. Подякувала працівникам, у яких виховуються діти, колективу вцілому.

Голова зборів: _______________ Бондаренко М.Д.

Секретар зборів: _______________ Артюх Н.П.
Шановний читач - ми рекомендємо Вам зареєструватись або увiйти на сайт пiд своїм логiном.