Заняття патріотичної тематики є традиційними для проведення з дітьми дошкільного віку. Адже актуальність даного питання у наш час стоїть дуже гостро. Дитина з дошкільного віку повинна усвідомити, громадянином якої країни вона є і що потрібно робити, щоб країна жила і процвітала. Вихованці середньої групи дізналися багато нового та цікавого по завершенню заняття з Ознайомлення з соціумом на тему:"Україна - наш дім", проведеного вихователем Ткаченко Я. А.
![Україна - наш дім! Україна - наш дім!](https://lkazka.com.ua/uploads/posts/2020-01/1580148009__viber_2020-01-24_07-58-43.jpg)